Blog kiedyś poświęcony Public Relations a dokładniej internetowemu wydaniu PR-u... Teraz - platforma przemyśleń wszelakich - aczkolwiek często związanych z komunikacją.
RSS
poniedziałek, 14 sierpnia 2006
Pierwsze epokowe linki....

Wśród linków po lewej pojawią się mniej lub bardziej znane miejsca warte odwiedzenia. Choć do poziomu rozbudowy takiego np. Steva Ruble'a zapewne z pewnościa nie dotrę prędko, to mam nadzieję, że pojawi się tam parę rzeczy wartych uwagi.

Jeśli już Stevie mowa to - to polecam zestawienie o social networkach , wspominane przez niego 11.08. Choć polskiemu Gronu czy Ogniwu jeszcze do nich daleko, to z pewnością grona tamtyczne takie jak "Co masz na sobie" (ponad 2000 osób rozmawiających właściwie tylko o markach fashion) powinny stanowić ciekawe narzędzie dla firm odzieżowych.

Na start....

Dziś startuję :)

Na razie blog oparty będzie o blox.pl i dostępny w sieci CSS - jeśli dopiszą tematy, czytelnicy i CZAS, z czasem przeniosę go na osobną stronę. W założeniach całość poświęcona będzie dwóm rzeczom - po pierwsze szeroko rozumianemu polskiemu PRowi i temu co się w nim dzieje, po drugie wszelkiego rodzaju nowościom - i temu jak można je wykorzystać w Polsce. Choć blog jest moim przedsięwzięciem prywatnym, to zapewne dane związane z moim pracodawcą będą pojawiały się w nim najczęściej - to po prostu kwestia dostępności materiałów.

Dla porządku wypada wygłosić oświadczenie - pomimo miejsca, gdzie jestem zatrudniony...

Wszelkiego rodzaju uwagi i przemyślenia publikowane na tym blogu, są moimi prywatnymi przemyśleniami. W związku z tym nie są w żadnym stopniu stanowiskiem Edelman Polska Sp. z o.o. oraz jakichkolwiek Klientów i pracowników agencji.

 

Na dziś tyle - od jutra pojawią się "notki właściwe" :)

 

 

1 ... 6 , 7 , 8 , 9